راهنمای استفاده از افزایش بازدید، بازدید ساز


افزایش بازدید سایت و راهنمای مربوطه:

1 – از منوی بالا ثبت نام و پس از تاییدیه در بخش ورود کاربران وارد سیستم شوید.

2 – به منظور دریافت بازدید برای سایت و وبلاگ خود ابتدا باید کیف پول خود را شارژ نمایید. جهت شارژ کیف پول دو راه در نظر گرفته شده است.

روش اول شارژ افزایش بازدید بازدیدساز:

روش اول شارژ کیف پول از طریق واریز مستقیم می باشد. برای شارژ کیف پول خود در این روش، در پنل کاربری خود به قسمت حساب کاربری » شارژ کیف پول مراجعه نمایید و اقدام به شارژ کیف پول خود به میزان دلخواه نمایید. برای شارژ کیف پول می توانید از بسته های در نظر گرفته شده در این قسمت استفاده کنید تا از هدیه این بسته ها نیز بهره مند شوید.

روش دوم شارژ افزایش بازدید بازدیدساز:

روش دوم انجام بازدید خودکار از سایت ها و وبلاگ های کاربران است. برای شارژ کیف پول به وسیله این روش، ابتدا از قسمت بازدیدساز » بازدید اتوماتیک، اقدام به بازدید خودکار نمایید که پس از انجام بازدید، درآمد حاصل از آن به کیف درآمد شما واریز می شود و می توانید از قسمت حساب کاربری » انتقال درآمد به کیف پول، به شارژ کیف پول خود بپردازید.

3 – پس از شارژ کیف پول خود از قسمت بازدیدساز »گزینه “سایت های من” و سپس “افزودن سایت” اقدام به اضافه کردن سایت و یا وبلاگ خود نمایید. در این قسمت اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید و سایت خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که هزینه ای پی ایرانی برای هر بازدید بیشتر از آی پی خارجی می باشد. همین طور هر چه مدت زمان بازدید افزایش یابد، هزینه هر بازدید نیز بیشتر می شود.

تمام اطلاعات مالی اعم از هزینه هر بازدید و هزینه های مربوط به سطوح کاربری را می توانید در پیشخوان خود مشاهده نمایید.

توجه کنید که سیستم افزایش بازدید ما کمترین تعرفه را برای هر بازدید نسبت به سیستم های مشابه در نظر گرفته است.

4 – پس از افزودن سایت در این قسمت، از طریق پنل کاربری به قسمت بازدیدساز » ” سایت های من” بخش مدیریت سایت ها بروید و با کلیک بر روی قسمت عملیات که رو به روی سایت اضافه شده قرار دارد، منو عملیاتی سایت مورد نظر را مشاهده نمایید و از طریق این منو اقدام به شارژ تعداد بازدید مورد نیاز برای این سایت و فعال کردن آن نمایید تا بازدید کنندگان به سمت سایت و وبلاگ شما هدایت شوند.


سایر اطلاعات در این بخش
افزایش بازدید و کسب درآمد از بازدید ساز


سوالی دارید؟

اکنون به ما بپیوندید

از منوی بالا ثبت نام کرده و پس از ورود به سایت از طریق تیکت پشتیبانی سوال خود را مطرح نمایید. همچنین میتوانید حتی بدون داشتن تخصص یا داشتن وب سایت کسب درآمد کنید.logo-samandehi
دنبال کنید

شبکه های اجتماعی

فعالیت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.کلیه حقوق این سایت برای رنک وب محفوظ می باشد. هر گونه کپی برداری از ظاهر این سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.