راهنمای کسب درآمد از جستجوی گوگل1 – از منوی بالا ثبت نام و پس از تاییدیه در بخش ورود کاربران وارد سیستم شوید.

2 – برای کسب درآمد از سیستم جستجوی گوگل، در پنل کاربری خود از منوی سمت راست گزینه ” جستجوی گوگل” و سپس گزینه “کسب درآمد” و کسب درآمد از جستجو را انتخاب کنید.

3 – در صفحه باز شده می توانید تعدادی تبلیغ  در سایت به همراه پورسانت هر تبلیغ و صفحه گوگلی که آن تبلیغ را در آن صفحه پیدا خواهید کرد را مشاهده نمایید.

4 – با کلیک بر روی کلید “عملیات” مقابل هر تبلیغ و انتخاب گزینه “مشاهده“، سیستم شما را به صفحه جستجوی گوگل مربوط به آن تبلیغ هدایت خواهد کرد. سپس باید وارد صفحه ای از جستجوی گوگل شوید که تبلیغ مورد نظر در آن قرار دارد. تبلیغ را بر اساس اسم سایت و کلمه کلیدی ذکر شده از روی نتایج گوگل پیدا کرده و روی تبلیغ کلیک کنید تا باز شود.

5 – بسته به مدت زمان تبلیغ کادری در وسط صفحه باز خواهد شدو پس از پایان تایمر در انتهای زمان تبلیغ شما باید کد اعتبار سنجی را وارد نمایید تا پورسانت شما به حساب کاربریتان واریز گردد.


سایر اطلاعات در این بخش
افزایش بازدید جستجوی گوگل


سوالی دارید؟

اکنون به ما بپیوندید

از منوی بالا ثبت نام کرده و پس از ورود به سایت از طریق تیکت پشتیبانی سوال خود را مطرح نمایید. همچنین میتوانید حتی بدون داشتن تخصص یا داشتن وب سایت کسب درآمد کنید.
دنبال کنید

شبکه های اجتماعی

فعالیت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.کلیه حقوق این سایت برای رنک وب محفوظ می باشد. هر گونه کپی برداری از ظاهر این سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.