کسب درآمد از بازدید ساز و افزایش بازدید


کسب درآمد از بازدید ساز و افزایش بازدید

بازدید ساز سیستمی است با اهداف مختلف و برای تمامی افرادی که چه دارای وب سایت هستند و تصمیم بر افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا دارند و چه افرادی که میخواهند با بازدید از سایت ها، کسب درآمد کنند، مناسب می باشد. بازدیدساز سیستم افزایش بازدید با بهترین روش موجود است به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت شما و حتی پیشرفت در صفحات گوگل  تاثیر شگرفی خواهد داشت و همچنین کسب درآمد به ازای بازدید از سایت ها می باشد به گونه ای که در ازای بارگذاری سایت ها با توجه به زمان تعریف شده، میتوانید به صورت 24 ساعته کسب درآمد کنید.

در این سیستم نیازی به فعالیت خاصی نیست و فقط کافیست روزانه به پنل کاربری خود مراجعه کرده و با کلیک بر روی شروع کسب درآمد، اقدام به کسب درآمد نمائید و حتی میتوانید از آن درآمد جهت بازدید سایت خود استفاده نمایید. در حال حاضر این سایت با توجه به سیستم های موجود در اینترنت، بهترین روش کسب درآمد و بهترین روش افزایش بازدید و بهیود رتبه الکسا خواهد بود.

این سرویس هم بصورت رایگان قابل استفاده است و هم بصورت شارژ مستقیم پول


از ویژگی های این سرویس:

درآمد به ازای بازدید از سایت ها
درآمد بیشتر با آی پی ایرانی
بازدید کاملا اتوماتیک
دریافت پورسانت به ازای فعالیت زیرمجموعه ها
افزایش بازدید سایت
بهبود رتبه الکسا
تفکیک نوع آی پی برای افزایش بازدهی
ارائه نمودار فعالیت 15 روزه
بازدید بصورت new tab

افزایش بازدید


  • در افزایش رتبه گوگل و الکسا افزایش بازدید در سرویس بازدیدساز عملکرد بهتری دارد یا افزایش بازدید 4 و 12 و 18 پنجره ای؟
  • آیا من که سایت ندارم میتوانم کسب درآمد کنم؟
  • بازدید ساز چگونه برای سایت من بازدید میفرستید؟
  • من میتونم بصورت رایگان از این سرویس استفاده کنم یا باید واریز وجه داشته باشم؟
  • سرویس رایگان بازدیدساز بهتره یا رایگان پنجره ای؟
  • میزان کسب درآمد من در سیستم کسب درآمد از بازدید ساز چقدر است؟
  • آیا می توانم انتخاب کنم که بازدید کنندگان وبسایتم از چه کشوری باشند؟
  • آیا باید پنجره بازدید خودکار باز بماند؟
در افزایش رتبه گوگل و الکسا افزایش بازدید در سرویس بازدیدساز عملکرد بهتری دارد یا افزایش بازدید 4 و 12 و 18 پنجره ای؟

قطعا افزایش بازدید سرویس بازدید ساز چون بصورت پاپ آپ و new tab در مرورگر باز میشود از پروتکل های جدیدتری از نظر گوگل پیروی میکند و اهمیت بازدید بیشتری نسبت به پنجره ای دارد. از این سرویس بازدیدساز نیز میتوانید بصورت رایگان نیز استفاده کنید و حتی کسب درآمد کنید یا اینکه درامد خود را به سایت خود جهت افزایش بازدید اختصاص دهید.

آیا من که سایت ندارم میتوانم کسب درآمد کنم؟

بله.. کسب درآمد در تمامی سرویس های ما ارتباطی به داشتن سایت یا محصول ندارد. شما طبق راهنمای موجود در سایت براحتی بدون داشتن سایت و با یک کامپیوتر یا موبایل میتوانید کسب درامد کنید.

بازدید ساز چگونه برای سایت من بازدید میفرستید؟

بازدید ساز یک سامانه افزایش بازدید واقعی است به این ترتیب که با پیاده سازی یک بستر فعال و مناسب، امکان انجام بازدید از وب سایت شما را فراهم می آورد. تمامی بازدیدهای انجام شده از وب سایت شما به وسیله کاربران واقعی انجام می شود، به همین دلیل علاوه بر تاثیر قابل توجه روی رتبه الکسا، سبب بهبود رنک گوگل و موتورهای جستجو نیز خواهد شد.

این سامانه می تواند تا هزاران بازدید در روز برای وب سایت شما ایجاد نماید و رتبه الکسا و رنک گوگل شما با سرعت بالایی بهبود بخشد. پس از سفارش یکی از پکیج های افزایش بازدید، به جهت بررسی صحت عملکرد رنک وب می توانید در صورت تمایل به کمک وب سایت های معتبری چون گوگل آنالیز، آمار ورود تعداد کاربران و حجم بازدید آنها را بررسی نماید.

من میتونم بصورت رایگان از این سرویس استفاده کنم یا باید واریز وجه داشته باشم؟

بله رایگان نیز میتوانید از این سرویس جدید استفاده نمایید. در صورت بازدید از سایت های دیگران کسب امتیاز کرده و کیف خود را شارژ میکنید و رایگان نیز به همان میزان از سایت شما بازدید صورت خواهد پذیرفت.

همچنین میتوانید کیف خود را با پرداخت آنلاین شارژ نمایید.

سرویس رایگان بازدیدساز بهتره یا رایگان پنجره ای؟

قطعا سرویس رایگان بازدید ساز چون بصورت NEW TAB در مرورگر باز میشه از اهمیت بیشتری برای گوگل برخورداره.

میزان کسب درآمد من در سیستم کسب درآمد از بازدید ساز چقدر است؟

بستگی به میزان فعالیت خودتون داره.. اگر با چندین سیستم کامپیوتر چند ساعت در روز بتونید فعالیت بکنید روزانه میتوانید تا چندین هزار تومان درآمد زایی داشته باشید.

آیا می توانم انتخاب کنم که بازدید کنندگان وبسایتم از چه کشوری باشند؟

بله این امکان قابل ارائه می باشد. شما می توانید در زمان افزودن تبلیغ نوع آی پی ایرانی – خارجی – ایرانی و خارجی را در پنل کاربری خود انتخاب نمایید .

آیا باید پنجره بازدید خودکار باز بماند؟

بله، چون در غیرا اینصورت شما نمیتوانید بازدیدی انجام دهید. در کسب درآمد صفحات بازدید را به هیچ عنوان نباید دستی ببندید.


سوالی دارید؟

اکنون به ما بپیوندید

از منوی بالا ثبت نام کرده و پس از ورود به سایت از طریق تیکت پشتیبانی سوال خود را مطرح نمایید. همچنین میتوانید حتی بدون داشتن تخصص یا داشتن وب سایت کسب درآمد کنید.
دنبال کنید

شبکه های اجتماعی

فعالیت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.کلیه حقوق این سایت برای رنک وب محفوظ می باشد. هر گونه کپی برداری از ظاهر این سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.